توانا
خانه / فندق / بازار فروش مغز فندق قزوین | کشور های وارد کننده خشکبار

بازار فروش مغز فندق قزوین | کشور های وارد کننده خشکبار

بازار فروش مغز فندق قزوین، در بازارهای داخلی و خارجی رونق زیادی دارد. قزوین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فندق در ایران است و طعم و کیفیت فندق این استان از جایگاه قابل توجهی در کشور برخوردار است. برای گرفتن روغن معمولاً از مغز فندق قزوین استفاده می‌شود. برای کسب اطلاعات لازم و اطلاع از لیست قیمت آن و آشنایی با خریداران آن می توانید مطالب سایت ما را دنبال کنید و برای خرید با مدیر فروش ما بطور مستقیم ارتباط برقرار کنید.بازار فروش مغز فندق قزوین | کشور های وارد کننده خشکبار

کشور های وارد کننده مغز فندق

کشور های وارد کننده مغز فندقدر طی چند دهه اخیر، تعداد کشورهای وارد کننده مغز فندوق ايران روند رو به رشدی داشته اند. ولی بطور عمده خرید و فروش مغز فندق ايران بطور مستمر توسط برخی از کشورهای آسیایی از قبیل: افغانستان، عراق، بحرین، هند و… انجام می‌شود. 
البته هنوز جا دارد تاجران خشکبار، صادرات این محصول را افزایش دهند چرا که کشور ایران پتانسیل خوبی دارد تا در زمینه‌ی صادرات فندوق چه به صورت فندوق با پوست یا بدون پوست به رتبه نخست در بازارهای جهانی دست یابد.
ایران می‌تواند با استفاده از سیستم مکانیزه در کشاورزی و آبیاری قطره‌ای، تولید و کشت این محصول را بطور چشمگیری گسترش دهد و با صادرات گسترده آن به درآمد بالایی دست یابد. 

بزرگ ترین بازار فروش مغز فندق در کشور

بزرگ ترین بازار فروش مغز فندق در کشورفندوق یکی از انواع آجیل تولید شده در ایران است و مغز آن دارای مواد مغذی زیادی می‌باشد که به قرار زیر عبارتند از:

  • انواع ویتامین
  • پروتئین
  • چربی‌های سالم
  • مواد معدنی مورد نیاز بدن
  • و…

از اینرو خریدار فندق، برای شناخت بزرگترین بازار فروش مغز فندق در کشور می‌تواند به وب‌ سایت‌های اینترنتی مراجعه کند و اطلاعات لازم را به دست آورد. علاوه بر نشانی بزرگترین بازار فروش این محصول در کشور، مشتریان می‌توانند در مورد کیفیت و قیمت فندق در فروشگاه‌های مختلف اطلاعات بدست آورند.

نمایندگی فروش مغز فندق در کشور

نمایندگی فروش مغز فندق در کشورمغز فندوق بسیار خوشمزه و خوش طعم است و این محصول دارای نمایندگی فروش در سراسر کشور می‌باشد. مراکز خشکبار و آجیل فروشی‌ها آن را بصورت کلی و جزئی در مناطق مختلف ایران عرضه می‌کنند.فندوق به اشکال مختلفی روانه بازار می‌شود که عبارتند از:

  • فندق با پوست یا بدون پوست
  • مغز فندق
  • پودر فندق
  • و…

 همچنین قیمت این محصول بسیار متنوع است و براساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود مثلاً با توجه به تر یا خشک بودن فندوق، کیفیت آن، درشت یا ریز بودنش، شهر تولید کننده این محصول، دستمزد کارگر، هزینه های کاشت فندوق و… . 

بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که قیمت فندق تازه یا به عبارت دیگر قیمت فندق خام با پوست تر با قیمت فندق با پوست خشک شده فرق دارد و این تفاوت قیمت به دلیل تغییر در وزن این محصول است. همچنین قیمت فندق خام گیلان با قیمت فندق خام قزوین فرق دارد و این به دلیل تفاوت در طعم و کیفیت آن می‌باشد. 

بازرگانی فروش مغز فندق

بازرگانی فروش مغز فندقامروزه با افزایش تقاضا برای این محصول و تبدیل شدن آن به یک رژیم غذایی، تعداد بازرگانی فروش مغز فندق در کشور در حال افزایش است. این مراکز به خرید فندق از کشاورز و صادرات آن به سایر کشورها می‌پردازند و همچنین آن را بین مراکز فروش آجیل در سراسر کشور پخش می‌کنند.
یکی از بزرگترین و مهمترین بازرگانی‌های فروش این محصول در استان قزوین قرار دارد چون این استان مرکز و قطب تولید فندق با کیفیت و مرغوب در ایران می‌باشد.

فروش عمده مغز فندق در ایران

فروش عمده مغز فندق در ایرانفروش عمده مغز فندق در ایران از طریق مراکز خشکبار و آجیل فروشی‌ها در سراسر کشور انجام می‌شود. مشتریان می‌توانند با مراجعه به این مراکز، مغز فندوق با کیفیت و دارای قیمت بسیار مناسب را خریداری کنند.
البته امروزه خرید اینترنتی فندق از فروشگاه‌های آنلاین از روش‌های دیگر سفارش و خرید این محصول  بصورت عمده می‌باشد. مشتریان با خرید اینترنتی به دلیل کاهش برخی هزینه‌ها از قبیل هزینه رفت و آمد، مغز فندق را با قیمت پایین‌تری نسبت به فروشگاه‌های حضوری خریداری می‌کنند و نیز در وقت خود صرفه جویی می‌کنند. همچنین با این شیوه خرید کیفیت و قیمت فروشگاه‌های اینترنتی مختلف را با هم مقایسه می‌کنند و در کل خرید اینترنتی برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک وارداتی

ثابت شده است که بادام زمینی به جای افزایش وزن باعث کاهش وزن می شود. برخی تحقیقات نشان می دهد که پسته به کاهش وزن نیز کمک می کند.فندق آجیل پرطرفدار، از درخت کوری

پاسخی بگذارید