توانا
خانه / فندق / صادرات فندق به روسیه | عرضه بدون واسطه آن در سراسر کشور

صادرات فندق به روسیه | عرضه بدون واسطه آن در سراسر کشور

فندق یکی از انواع آجیل به شمار می رود که دارای خواص بیشماری است. این محصول به دلیل تولید انبوه و کیفیت بالا جزء یکی از محصولات مرغوب برای صادرات است که طرفداران زیادی نیز دارد. صادرات فندق به روسیه یکی از پر رونق ترین بخش صادرات کشور می باشد. شهرهای مهم تولید کننده فندق در ایران دارای مراکز فروش عمده این محصول می باشند. عرضه بدون واسطه فندق در عمده فروشی های شهر های مختلف، به خصوص مراکز تولید آن صورت می گیرد. فروشگاه های اینترنتی یکی دیگر گزینه های انتخابی، برای عرضه بدون واسطه فندق می باشد.

صادرات فندق به روسیه | عرضه بدون واسطه آن در سراسر کشور

عرضه بدون واسطه فندق در سراسر کشور

عرضه بدون واسطه فندق در سراسر کشورعرضه بدون واسطه فندق در سراسر کشور، در مراکز تولید فندق بیشتر به چشم می خورد. در شهر هایی که تولید این محصول را به صورت انبوه دارند، فروش بدون واسطه  فندق نیز به چشم می خورد. در مراکز فروش و نمایندگی ها معتبر فروش این ماده غذایی برای خریداران فندق، که خرید عمده و به مقدار بالا دارند به صورت عمده این محصول به فروش می رسد.

 خرید بدون واسطه و عمده باعث شده که  فندق با قیمت زیر بازار به فروش برسد و مراکز تولید و توزیع این محصول، مسئول پخش فندق به سراسر کشور می باشند. فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر یکی از مهم ترین مراکز عرضه بدون واسطه به شمار می روند.

صادر کنندگان انواع فندق

صادر کنندگان انواع فندقصادر کننده انواع فندق در ایران از میان چندین شرکت بازرگانی خشکبار انتخاب می شود. شرکت هایی که قوانین صادرات خشکبار را به درستی اجرا می کنند. تاجران خشکبار ایران بر این باورند که کیفیت انواع خشکبار به خصوص فندق حرف اول را برای صادرات این محصول می زند. که کیفیت خشکبار ایرانی در این زمینه در رقابت با محصولات خارجی می باشد.

محصول صادراتی به بقیه کشورها نشان می دهد که قیمت های خشکبار ایران در مقایسه با محصولات کشورهای دیگر، بسیار به صرفه و مناسب می باشد. قیمت خشکبار در عراق بسیار بیشتر از خشکبار ایران است و محصولات صادر شده ایران در آنجا با قیمت بسیار پایین تری به فروش می رسد.

فروش فندق به زیر قیمت بازار در کشور

فروش فندق به زیر قیمت بازار در کشورفروش فندق به زیر قیمت بازار در کشور، معمولا در عمده فروشی ها و مراکز پخش این مصول انجام می گیرد. اگر به دنبال خرید فندق با قیمت پایین هستید حتما سری به فروشگاه های اینترنتی شرکت های پخش و توزیع این ماده غذایی سرشار از ویتامین بزنید.

خرید عمده گزینه اصلی برای خرید ارزان و پایین تر از قیمت بازار است. اگر برای مجالس خود نیاز به خشکبار و به ویژه فندق را دارید، بهتر است از عمده فروشی ها  که فروش بدون واسطه این محصول را دارند خرید بنمایید.

تولید فندق در بسته بندی های متنوع

تولید فندق در بسته بندی های متنوعتولید فندق در بسته بندی های متنوع  در شرکت های توزیع و پخش صورت می گیرد. بسته بندی فندق در شکل ها و سایز های مختلف و با کیفیت های متفاوت در صادرات این محصول نیز بی تاثیر نیست و می توان گفت که صنعت بسته بندی یکی از مهم ترین دلایل صادرات پررونق می باشد.

بسته بندی های فندق از نظر تعداد و حجم و همچنین جنس فندق متفاوت خواهد بود به طوریکه فندق های دارای کیفیت بالا را در یک بسته بندی قرار می دهند و کیفیت های پایین تر را در بسته بندی دیگری قرار می دهند. برخی فندق ها را پوست می گیرند و برخی دیگر رابا پوست بسته بندی می کنند.

خرید ارزان ترین فندق ها در کشور

خرید ارزان ترین فندق ها در کشورخرید ارزان ترین فندق ها در کشور  در شهر های تولید کننده فندق امکان پذیر است. استقبال مردم از این نمونه خشکبار به خاطر فواید زیاد آن می باشد  به همین دلیل مردم به دنبال خرید ارزان قیمت فندق می باشند. فندق دارای مزایای فراوانی می باشد از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  اسید چربی به نام اولیئیک
  •  پروتئین
  • چربی ها 
  • ویتامین ها 
  • املاح ضروری

شاید بتوان فندق ها را ازنظر کیفیت درجه بندی نمود و از این نظر نیز قیمت این محصول نیز متفاوت خواهد بود و هرچه کیفیت آن کمتر باشد قیمت پایین تری خواهد داشت. در فروشگاه ها و نمایندگی های شرکت های معتبر نیز فروش ویژه ای از این محصول در برخی از ایام سال وجود دارد که فرصت مناسبی برای خریدارن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک وارداتی

ثابت شده است که بادام زمینی به جای افزایش وزن باعث کاهش وزن می شود. برخی تحقیقات نشان می دهد که پسته به کاهش وزن نیز کمک می کند.فندق آجیل پرطرفدار، از درخت کوری

پاسخی بگذارید