توانا
خانه / فندق / صادرات مغز فندق درجه یک ایرانی | صادر کنندگان خشکبار در کشور

صادرات مغز فندق درجه یک ایرانی | صادر کنندگان خشکبار در کشور

صادرات مغز فندق درجه یک ایرانی به کشور های دیگر بسیار رواج دارد. صادر کنندگان خشکبار در کشور, مغز فندق عمده و تازه را با قیمت مناسب و به طور مستقیم از مراکز و نمایندگی های معتبر تهیه می کنند و به کشورهای دیگر عرضه می دارند.

صادرات مغز فندق درجه یک ایرانی | صادر کنندگان خشکبار در کشور

صادر کنندگان مغز فندق در کشور

صادر کنندگان مغز فندق در کشوربرای به دست اوردن اطلاعاتی در خصوص صادر کنند گان مغز فندق در کشور بهتر است نگاهی به متن زیر بیندازید.

 فندق میوه ای از درخت فندق است که در بسیاری از شهرهای کشور کشت می شود و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. فندق را هم می توان با پوست تهیه نمود و هم به صورت مغز و بدون پوست خرید. این میوه سرشار از انواع ویتامین, کلسیم, سدیم, چربی و… می باشد که طرفداران زیادی دارد و برای مصرف آجیل در بین اعضای خانواد محبوبیت خاصی دارد. پخش و فروش مغز فندق با قیمت مناسبی توسط تولید کنندگان از نمایندگی های فروش انجام می گیرد. صادر کنندگان مغز فندق در کشور این میوه محبوب را به صورت بسته بندی یا فله ای به کشور های دیگر عرضه می کنند.

کسانی که کار صادرات را انجام می دهند باعث ارز آوری خوبی برای کشور می شوند. اضافه بر این که سود قابل توجهی هم خودشان می برند.

فروشندگان مغز فندق در ایران

فروشندگان مغز فندق در ایرانفروشندگان مغز فندق در ایران این محصول را به نحوه احسنت به مردم کشور عرضه می کنند. در حال حاضر با توجه به نوسانات اقتصادی قیمت، فندق با پوست و قیمت فندق خام در بازار را نمی توان دقیق تعیین کرد. چرا که در صورتی که در حال حاضر بر کالای بهاء بگذاریم در صورت تغییر قیمت ها حتما دچار مشکل خواهیم شد.

قابل توجه است که این محصول در قزوین هم تولید می شود و این شهر دومین تولید کننده فندق در کشور است. البته قیمت فندق در بازار قزوین قطعا به نسبت سایر شهر ها و مراکز دیگر متغییر است.

جالب است بدانیم که محصول فندق را از درخت می چینند و اینکه درخت نر و درخت ماده دارد،

درخت نر: گل های زرد و روشن دارد و قطر هر گل به اندازه ۲/۵ تا ۷/۵ است و این درخت در مناطق گرمسیر و گرده افشانی این گل ها درزمستان انجام می شود.

درخت ماده: گل های کوچک دارد و کرک های به رنگ قرمز دارد، همچنین گرده افشانی این گل در اوایل زمستان است. البته زیبای این گیاه این است که در مناطق سرد سیر رشد نمی کند.

خواص استفاده از مغز فندق

خواص استفاده از مغز فندقشاید کمتر کسی باشد که خواص استفاده از مغز فندق ویا پوست آن را نداند. البته محصولات ترکیبی از فندق در چند دهه اخیر تهیه شده که به صورت کرم فندقی خوراکی و یا شکلات فندقی در فروشگاهها عرضه شده است. چند نکته ازخواص مغزو پوست  فندق را برای شما توضیح می دهیم.

 فندق برای پوست مفید است و مانعی برای پیری زود رس می شود.

کمک به آبرسانی پوست می کند.

از پوست در مقابل اشعه نور خورشید محافظت می کند.

آکنه را درمان می کند.

چربی پوست را از بین می برد.

مو را تقویت می کند.

برای موهای رنگ شده مفید است.

پوست فندق: برای واریس و فلبیت بسیار مفید است 

بازار بزرگ فروش مغز فندق در تهران

بازار بزرگ فروش مغز فندق در تهراندر بازار بزرگ فروش و پخش مغز فندق در تهران انواع محصولاتی که با استفاده از فندق می شود تهیه کرد را به سهولت می توان در دسترس داشت. گروهی از مردم که اقدام به تهیه فندق چه مغز یا، پوست آن کرده اند. جدای از مصرف خوراکی مایل به مصرف آن برای امور درمانی نیز هستند. خالی از لطف نیست که زیاده، روی در استفاده از هر نعمتی موجب اسراف است.

عرضه مستقیم مغز فندق در کشور

عرضه مستقیم مغز فندق در کشوربهتر است برای تهیه فندق به مراکز عرضه مستقیم مغز فندق در کشور مراجعه کنید. البته قابل توجه هست که زمانی که به مراکز فروش مستقیم مراجعه می کنیم باعث حذف واسطه ها می شویم و همین طور به این شیوع که محصول را تهیه می کنیم  باعث کاهش قیمت مغز فندق می شویم. کافی است که فقط تنها با یک سرچ کوچک مراکز عرضه محصول را پیدا کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک وارداتی

ثابت شده است که بادام زمینی به جای افزایش وزن باعث کاهش وزن می شود. برخی تحقیقات نشان می دهد که پسته به کاهش وزن نیز کمک می کند.فندق آجیل پرطرفدار، از درخت کوری

پاسخی بگذارید