توانا
خانه / بادام زمینی خام / فروش عمده بادام زمینی خام | برند های برتر تولید کننده و فروشنده خشکبار در کشور

فروش عمده بادام زمینی خام | برند های برتر تولید کننده و فروشنده خشکبار در کشور

بادام زمينى آن دسته از خشكبارى است كه طرفداران بسيار زيادى دارد و همچنين خواص آن خيلى زياد است. فروش عمده بادام زمینی خام  در بازار به دليل قيمت مناسب آن اين امكان را به مصرف كننده مى دهد تا بتواند با قيمت مناسب تر از آنچه كه در بازار است خريدش را انجام بدهد. در بازار اكثر برندهاى برتر توليد كننده و فروشنده خشكبار در كشور نمايندگى دارند و محصولات با كيفيت و متنوع خود را به فروش مى رسانند. در واقع بازار بزرگ ترين مرکز فروش بادام زمینی ايران است كه اكثر برند ها و طعم هاى بادام زمينى در آن جا موجود مى باشند.

فروش عمده بادام زمینی خام | برند های برتر تولید کننده و فروشنده خشکبار در کشور

برند های برتر تولید کننده عمده بادام زمینی خام در کشور

برند های برتر تولید کننده عمده بادام زمینی خام در کشوراز بين برندهاى برتر توليد كننده عمده بادام زمينى خام در كشور مي توان گفت همگي انواع بادام زميني هاى برتر را موجود دارند كه از بين آن ها مى توان به موارد زير اشاره نمود:

  • بادام زمينى هندى
  • بادام زمينى چينى 
  • بادام زمينى شمالى

هر كدام از اين بادام زمينى ها داراى كيفيت و طعم متفاوتى هستند براى آن كه قیمت روز بادام زمینی را به دست آوريد مى توانيد به سايت هايى كه فروش اين خشكبار را انجام مى دهند مراجعه كنيد.

فروشندگان عمده بادام زمینی خام در ایران

فروشندگان عمده بادام زمینی خام در ایرانفروشندگان عمده بادام زمينى خام در ايران بسيار زياد هستند در واقع اكثر فروشندگان براى اين كه بتوانند محصولات خود را زودتر به فروش برسانند و مجدد بادام زمينى تازه را بياورند اكثرا ترجيح مى دهند محصولات شان را زودتر به صورت عمده به فروش برسانند.

كه اين امر سبب مى شود تا هم قیمت بادام هندی عمده پايين تر بيايد و هم اين كه خريد آن براى افراد امكان پذيرتر شود و جنس ها تا زمانى كه تازه هستند به فروش برسد. البته در بين شهر هاى ايران قیمت بادام هندی در شیراز نسبت به همه ى شهر ها پايين تر است و اكثر افرادى كه به شيراز سفر مى كنند از آن جا خريدشان را انجام مى دهند.

تولید عمده بادام زمینی خام در کشور

تولید عمده بادام زمینی خام در کشورخوشبختانه به دليل اين كه آب و هواى كشور ما براى براى كشت بادام زمينى مناسب است توليد عمده بادام زمينى خام در كشور به مقدار بسيار بالايى صورت مى گيرد؛ همين امر سبب شده است كه يك شغل جديد برای كشاورزان ايجاد شود و از طريق آن بتوانند فروش خود را بالا تر ببرند.

به دليل اين كه قیمت بادام زمینی چینی با توجه به افزايش قيمت دلار بالا رفته است، توليد عمده بادام زمينى در كشورمان سبب شده تا افراد زيادى رو به محصولات داخلى بياورند و جنس هاى ايرانى با كيفيت و قيمت مناسب را خريدارى نمايند.

تهیه بادام زمینی خام در بسته بندی های متنوع

تهیه بادام زمینی خام در بسته بندی های متنوعيكي از محصولاتي كه امروزه توجه خيلى از افراد را به خود جذب كرده است بادام زمينى روكش دار مى باشد.

طرز تهيه بادام زميني روكش دار بسيار راحت است براي تهيه، بادام زمينى خام در بسته بندى هاى مختلف را خريدارى نموده و سپس آن را در موادى كه دوست داريد روكش از آن تشكيل شده باشد قرار داده و سپس در روغن سرخ نماييد.

خود بادام زمينى را هم اگر دوست داشته باشيد مى توانيد با طعم هاى مختلف آن را خريدارى كرده و سپس به روكش مورد نظر آغشته و در روغن سرخ كنيد تا طعم بهترى را داشته باشد.

حراجی بادام زمینی خام در کشور

حراجی بادام زمینی خام در کشوردر ماه هايى از سال حراجى بادام زمينى خام در كشور صورت مى گيرد كه شما مى توانيد با قيمت مناسب خريد بادام زمينى را انجام بدهيد.

بادام زمينى كه در شمال كشور كشت مى شود به دليل اين كه آب و هواى بسيار خوبى در آن جا حكم فرماراست طعم و عطر بسيار دلچسبى دارد همچنين اين امر سبب مى شود تا  قیمت بادام زمینی شمال نسبت به شهر هاى ديگر بالا تر باشد،كه البته به دليل كيفيت بالاى طعم و مزه ى آن اين اختلاف قيمت قابل قبول است.

اگر حراجى بادام زمينى شمال كشور را پيدا كرديد حتما به مقدار زيادى از آن خريدارى و در فريزر قرار دهيد تا هر موقع كه خواستيد آن را مصرف نماييد طعم آن به همان تازگی باقى بماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام زمینی خام بدون پوست | بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی

بادام زمینی یکی از اقلام آجیل بوده که عموما بدون پوست و باپوست برای سرو و پذیرایی عرضه می شود. این محصول با توجه به انواع مختلفی که دارد طبیعتا دارای قیمت های گ

پاسخی بگذارید