توانا
خانه / بادام زمینی خام / قیمت بادام زمینی خام بدون پوست | بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی

قیمت بادام زمینی خام بدون پوست | بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی

بادام زمینی یکی از اقلام آجیل بوده که عموما بدون پوست و باپوست برای سرو و پذیرایی عرضه می شود. این محصول با توجه به انواع مختلفی که دارد طبیعتا دارای قیمت های گوناگونی بوده که خریداران با بررسی های بیشتر و تقابل کیفی آن با قیمت، خرید خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. قیمت بادام زمینی خام بدون پوست به دلیل هزینه تولید و فعالیت هایی که برای پوست گیری آن انجام شده است قیمت بیشتری از نوع باپوست داشته که طبیعتا برای سرو در انواع مهمانی ها نوع بدون پوست این محصول عالی و کاربردی می باشد.

قیمت بادام زمینی خام بدون پوست | بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی

خریدار بادام زمینی خام بدون پوست

خریدار بادام زمینی خام بدون پوست بادام زمینی بدون پوست طبیعتا کیفیت خود را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد چرا که ظاهری بدون پوست داشته که با مشاهده جزیی می توان نوع شفافیت و سالم بودن پوست بادام زمینی را دریافت نمود. خریدار این محصول در نوع خام طبیعتا در وهله اول باید توجه خود را به بررسی ظاهر دانه های مذبور بدهد و در صورت نداشتن نقص و ایرادی، برای تست کردن اقدام نماید. بهتر است فروشندگان موردنظر برای جذب خریدار و تقاضای بالا، اجازه تست را به خریداران بدهند تا راحتی انتخاب را برای آنان رقم بزنند.

تولید کننده برتر بادام زمینی

تولید کننده برتر بادام زمینی بادام زمینی عموما به صورت کاشت تولید می شود لذا بذر و دانه های موجود می تواند همراه با رسیدگی و مراقبت های لازمه توسط تولیدکنندگان، کیفیت قابل قبولی را ارائه دهند. تولیدکننده این محصول عموما در زمان برداشت با مشاهده کیفیت بادام های حاصله طبعا تقسیم بندی هایی را انجام خواهد داد تا محصول خود را در درجه کیفی گوناگونی عرضه نمایند. از این رو اعمال قیمت برای هر یک از درجه های کیفی لازم بوده که طبق استانداردهای موردنظر تولیدکننده، این امر اتفاق می افتد.

بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی

بازار بزرگ خرید و فروش انواع بادام زمینی خرید و فروش انواع بادام زمینی در ایران در چهار فصل سال با رونق بسیاری همراه می باشد. این محصول در نوع خام و بوداده، به صورت باپوست و بدون پوست توسط مراکز تولیدی مختلفی عرضه شده که طبعا کیفیت منحصر به فردی را دارا هستند. در فروشگاه های عرضه انواع خشکبار و آجیل، تنوع عرضه بادام زمینی ها در آن واحد، مصداق تنوع کیفی و طعمی این محصول می باشد. عموما بیشتر تولیدکنندگان این محصول، نوع خام بادام زمینی را به فروش می رسانند که بودادن و بدون پوست کردن آن طبیعتا توسط فروشنده و عوامل واسطه گر انجام شده که با اعمال هزینه بیشتر، بر قیمت تمام شده محصول تاثیر خواهد گذاشت.

فروش عمده بادام زمینی خام بدون پوست

فروش عمده بادام زمینی خام بدون پوست فروش عمده این محصول به صورت بدون پوست توسط تولیدکنندگان با بسته بندی های ویژه ای انجام می شود چرا که بادام زمینی پس از خارج شدن از غلاف موردنظر آسیب پذیر بوده و احتمال فاسد شدن و خشک شدن آن به مراتب افزایش خواهد یافت. بسته بندی های این محصول پلاستيکی بوده که قبل از انتقال محصول به صورت کامل استرلیزه گشته اند. فروش عمده عموما به صورت آنلاین رواج داشته که برای هر دو طرف معامله راحت تر و بدون دردسر انجام می پذیرد. در این روش تولیدکنندگان یا فروشندگان ممتاز سایت های فروش خود را به صورت رسمی ارائه کرده اند تا خریداران عمده بتوانند با مراجعه به صورت شبانه روزی سفارش خود را به بهترین نحو و در کمترین زمان موجود به ثبت برسانند.

خواص بادام زمینی خام

خواص بادام زمینی خام بادام زمینی عموما جزو خشکبارها بوده که در سالهای اخیر به عنوان اقلام آجیل و مغزیجات خشک ولی پرخاصیت شناخته می گردد از این رو با استفاده از علم پزشکی مدرن و بررسی در آزمایشگاه های زیستی و علوم، فواید زیاد آن به دلیل وجود املاح معدنی و عالی و همچنین ویتامین های کمیابی مانند روی و فیبر، به اثبات رسیده است. لذا مصرف آن برای کودکان از سنین دو به بالا تا افراد سالمند بدون هیچ محدودیتی ملزوم می باشد. عموما این محصول دارای روغن بالایی بوده که نام کلسترول خوب را یدک می کشد و سبب کاهش چربی های مضر احاطه شده دور قلب و کبد گردیده و سرانجام سلامتی را به ارمغان می آورد‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام زمینی به صورت عمده | عرضه مستقیم آن به سراسر کشور

بادام زمینی طعم و ارزش غذایی مانند گردو و بادام دارد.این ماده مغذی شامل ویتامین ای ،فیبر واسید فولیک و فسفر می باشد.بادام زمینی رادر اغلب خانه های مردم هند می ت

پاسخی بگذارید