توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی | فروش ارزان در کشور

قیمت بادام زمینی | فروش ارزان در کشور

خواص بادام زمینی را به طور خلاصه وار گویید؟

انواع بادام زمینی را نام ببرید و طریقه قیمت گذاری آن به چه صورت است؟

 به طور خلاصه گوشه ای از خواص بادام زمینی به این گونه است که بادام زمینی بسیار مغذی است و دارای منگنز ،نیاسین و دارای ویتامین E، اسید فولیک،فیبر و فسفر است. بادام زمبنی دارای ماده مغذی است که باعث کاهش بیماری های قلبی، تثبیت سطح قند خون و افزایش متابولیک در بدن می شود . انواع بادام زمینی به صورت خام و بوداده و نمکی می باشد که بودادن آن در طعم های مختلف مانند بادام زمینی روکش کچاب،بادام زمینی سه تخته نمکی، بادام زمینی روکش فلفلی، بادام زمینی روکش پنیری، بادام زمینی روکش سرکه بالزامیک و ….است که قیمت بادام زمینی براساس انواع بیان شده مشخص می شود.

قیمت بادام زمینی | فروش ارزان در کشور

فروش ارزان بادام زمینی در کشور

فروش ارزان بادام زمینی در کشوربادام زمینی منبع غنی پرتئین است که در بین اقلام مختلف آجیل بادام زمینی از پرتئین بیشتری دارا است. بیشترچربی هایی که در بادام زمین است از نوع غیراشباع و خوب است. در 28 گرم بادام زمینی 2 گرم فیبر است. بادام زمینی دارای ویتامین هایی می باشد که پیری و آلزایمر را به تعویق می اندازد برای همین مورد توصیه می شود که خانم ها 14 میلی گرم در روز استفاده کنند و آقایان 16 گرم.

 خرید بادام زمینی خام بیشتر برای کارخانه های تولیدی مانند مزمز خواستار دارد که بادام زمینی خام را خریداری کرده و با طعم های مختلف آن را بو می دهند.

 ارزان بودن بادام زمینی براساس سایز  آن هم مشخص می شود که اگر متوسط و ریز باشد قیمت ارزان تر است.فروش ارزان بادام زمینی در کشور از طریق عمده به صورت فروش آنلاین صورت می گیرد.

خرید بادام زمینی عمده

خرید بادام زمینی عمدهبادام زمینی دارای خواص بالایی است که درفصل مورد نظر تمامی عمده فروشان بازار ، کارخانجات و کارگاه ها با برندهای مختلف در تولیدی خوراکی و تنقلات در کشور ،رستوران های غذاهای فرنگی ،…. همگی به دنبال خرید بادام زمینی عمده آستان اشرفیه هستند که دارای بالاترین کمیت و کیفیت بادام زمینی در کشور است شما می توانید با خرید از سایت به طور مستقیم از باغدار خرید نماییدو از این طریق دست واسطه گران را کوتاه کنید.

تهیه بادام زمینی زیر قیمت بازار

تهیه بادام زمینی زیر قیمت بازارتاجران بزرگ و موفق به دنبال تهیه بادام زمینی زیر قیمت بازار هستند که خود این تاجران این نکته را به خوبی می دانند که قیمت خرید بادام زمینی از کشاورز فرق چشمگیری با خرید از واسطه گران دارد به همین دلیل مسافت های دور را طی می کنند تا بتوانند خود به طور مستقیم از کشاورزان خرید کنند حال ما با ایده خرید اینترنتی این مسافت را برای تاجران کوتاه کرده ایم راه دیگر برای خرید ارزانتر از این خرید بادام زمینی با کیفیت متفاوت تر و قیمت پایین تر که قیمت بادام زمینی دشت مغان است که این بادام زمینی نسبت به بادام زمینی اشرفیه قیمت پایین تری را دارد. 

بازرگانی فروش بادام زمینی

بازرگانی فروش بادام زمینیبرای کاشت بادام زمینی  باید در حداقل درجه حرارت خاک برای جوانه زدن بادام زمینی حدود 10 درجه سانتی گراد است و باید خاک شما کم آب باشد و در زمان تشکیل جوانه گلها تا نزدیک شدن به دو هفتگی قبل از رسیدگی به آب زیاد لازم دارد

اگر فصل رشد 130 تا 140 روزه باشد می توانید بدر بادام زمینی را در باغچه خود بکارید زمان کاشت بذر در باغچه پس از سپری شدن فصل یخ زدگی باید باشد در عمق 5 سانتی متری باید کاشته شود. بذرها در فاصله یک متری باید فاصله داشته باشند.

فصل برداشت بادام زمینی فصلی است که با آثار زردی خفیف برگ ها و بررسی نیامها مشخص می شوددر برداشت مکانیزه ابتدا قسمت هوایی را با علف زن قطع کنید و سپس با دستگاه مشابه دستگاه برداشت سیب زمینی و اگر در دسترس نبود با دستگاه ساده تر این کار را انجام دهید.

برند های معروف تولید کننده بادام زمینی

برند های معروف تولید کننده بادام زمینی یکی از برندهای معروف تولیدکننده بادام زمینی برند بادام زمینی زمزمز می باشد که با خرید اینترنتی به طور مستقیم از زمین داران بادام هندی و بادام زمزم را خریدارای می کند و یا تماس با کارشناسان ما از قیمت بادام زمینی مزمز و بادام هندی آگاه شده و سفارش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک وارداتی

ثابت شده است که بادام زمینی به جای افزایش وزن باعث کاهش وزن می شود. برخی تحقیقات نشان می دهد که پسته به کاهش وزن نیز کمک می کند.فندق آجیل پرطرفدار، از درخت کوری

پاسخی بگذارید